O nas

Tworzymy zespół, który stawia sobie za cel jakość, a nie ilość obsługiwanych klientów. 

W codziennej pracy kierujemy się regułami:Roboty bhp

•  KLIENT i jego firma jest dla nas najważniejszym,

• odpowiadamy za nasze działania, 

• jesteśmy otwarci na nowe wyzwania, patrzymy i wybiegamy w przyszłość by móc podejmować skuteczne działania i samodoskonalić się.

Jesteśmy wieloletnimi praktykami w doradzaniu w zakresie bhp oraz szkoleniach. 

 

 

Monika Rucka-Peryt

Monika Rucka-Peryt – st.Inspektor BHP, Inspektor Ochrony Przeciwpożarowej i Audytor Systemów Zarządzania Bezpieczeństwem. Prowadzi szkolenia z zakresu psychologii, bezpieczeństwa pracy, metodyki prowadzenia szkoleń, komunikacji, motywacji, ocen ryzyka, analizy powypadkowej i efektywnego kształtowania instrumentów bezpieczeństwa (ukierunkowanie na zmiany zachowania i świadomości) oraz treningi dla pracowników i przełożonych wszystkich szczebli. Ma doświadczenie w organizacji i prowadzeniu szkoleń otwartych, konkursów BHP. Posiada duże doświadczenie w praktycznym wdrażaniu i doskonaleniu bezpiecznej pracy, nadzorze w zakresie bezpieczeństwa pracy, p.poż w mikro, małych i średnich firmach zróżnicowanych branż, a także w firmach sfery budżetowej.  Przeprowadza również szczegółowe analizy bezpieczeństwa firmy i doradza, jak podnieść kulturę bezpieczeństwa. Od lat jest trenerem w firmie MiRP Szkolenia Doradztwo, kieruje również biurem firmy w Gorzowie. Autorka publikacji z zakresu bezpieczeństwa pracy w wydawnictwie Raabe Sp. z o.o. Doświadczenie w służbie BHP od 1998r.

Rafał Peryt

Rafał Peryt –  główny specjalista BHP, certyfikowany przez CIOP-BIP Ekspert ds. BHP. Posiada duże doświadczenie i bardzo dobre umiejętności w prowadzeniu szkoleń  praktycznych z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Prowadzi szkolenia z zakresu bezpieczeństwa pracy, oceny ryzyka, postępowań powypadkowych, warsztaty z komunikacji, efektywnego zarządzania czasem oraz treningi dla pracowników i przełożonych wszystkich szczebli. Posiada praktyczną wiedzę z zakresu ochrony pracy w firmach m.in.: branży poligraficznej, przemysłu drzewnego, usług dla ludności, hotelarstwa i gastronomii, zarówno zakładów produkcyjnych jak i usługowych a także dużych korporacji. Doświadczony ekspert, lubiący wyzwania zawodowe, mający w swoim dorobku zawodowym liczne publikacje dla wydawnictwa Raabe sp. z o.o. oraz konsultacje w dziedzinie bhp, gwarantujący najwyższy merytoryczny poziom.  Absolwent Politechniki Szczecińskiej w kierunku Ochrona Środowiska. Audytor Systemów Zarządzania Bezpieczeństwem. Właściciel MiRP Szkolenia Doradztwo, 10 lat w służbie BHP.